Євромайдановці загрожують сім'ям бійців ВВ

Зафіксовані випадки нападу екстремістів на дружин і дітей співробітників внутрішніх військ. Про це повідомляє Станіслав Шуляк, генерал-лейтенант, командувач ВВ МВС України.

 

"Командування внутрішніх військ отримує інформацію про випадки погроз в адресу особового складу, жорстокого побиття військовослужбовців, які перебувають при виконанні службових обов'язків. Особливо цинічними стали нападу "майбутніх європейців" на сім'ї, жінок і дітей військовослужбовців, які теж стали об'єктами для загроз", - заявив Шуляк.

 

На думку командувача ВВ, військовослужбовці, проти яких агітують учасники акції, перебувають при виконанні своїх прямих обов'язків.

 

"Незважаючи на складні метеоумови, політичну ситуацію в країні та значне службове навантаження і як результат втому, нервову напругу, бійці проявляють мужність, намагаючись зберегти порядок у країні", - продовжує командувач ВВ.

 

"Деякі засоби масової інформації, незважаючи на роз'яснення, упереджено подають неправдиву інформацію про діяльність внутрішніх військ, використовують у схемах негативного впливу на морально-психологічний стан військовослужбовців їх сім'ї, особливо спекулюючи на материнських почуттях", - резюмував Шуляк.

 

Станіслав Шуляк на сайті силового відомства висловив подяку українцям, які підтримують військовослужбовців у непростий період.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating