Сьогодні 300 кримчан вирушили до Києва, щоб підтримати владу і «Беркут»

Сьогодні 300 кримчан вирушили до Києва, щоб підтримати владу і «Беркут»

Сьогодні до Києва відправилися 300 кримчан, щоб взяти участь у мітингу на підтримку чинної влади, а також підтримати бійців кримського «Беркута», що знаходяться в столиці. Про це повідомляє прес-служба Кримської організації Партії регіонів.

У тому числі, для участі у безстроковій акції «Збережемо Україну» виїхали жителі Джанкойського і Красногвардійського районів автономії. «Ми їдемо показати, що Крим - за Президента, що ми проти війни і розрухи в нашій спільній країні. Крім того, ми їдемо, щоб підтримати наших хлопців із «Беркута», які стоять і мерзнуть там, у Києві, за всіх нас. Ми хочемо, щоб вони відчули тепло, що Крим переживає за них, що осторонь не залишається», - зазначила активістка Наталя Таннер.

Для бійців «Беркута» небайдужі кримчани зібрали теплі речі, ліки та продукти харчування, які активісти повезли з собою. У тому числі, масло, сало, рибні та овочеві консерви, сухофрукти, кондитерські вироби, варення, чай, а також термобілизну, шкарпетки, шарфи і т.д.

Як відзначають в регіональній організації Партії регіонів, речі для кримських бійців в Київ відправляються постійно, на прохання кримчан, які підтримують дії чинної влади і виступають за стабілізацію суспільно-політичної обстановки в країні.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен