Міліція: Нам заважають розслідувати справу Булатова

Міліція: Нам заважають розслідувати справу Булатова

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що міліції заважають швидко розслідувати справу нібито викраденого лідера Автомайдану Дмитра Булатова.

"Правоохоронці фактично позбавлені можливості швидкого отримання свідчень і доказів, які б допомогли швидко розкрити цей резонансний злочин", - заявив начальник головного слідчого управління МВС України Микола Чинчин.

Чинчин зазначив, що Булатов в даний час знаходиться в лікарні і доступ слідчих до нього взагалі неможливий.

"Неодноразові спроби слідчих поспілкуватися з постраждалим перешкоджали або народні депутати, або лікарі", - заявили в міліції.

За словами начальника управління, подібні дії можуть свідчити про бажання затягнути розслідування, а також вказують на те, що опозиції не цікаві результати.

"На місце, де був знайдений громадянин Булатов, слідчо-оперативна група не викликає взагалі, повідомлення до міліції надійшло тільки з лікарні. Ні вчора, ні сьогодні провести слідчі дії з потерпілим не вдалося. У нас немає його свідчень, прийме його викрадачів, обставин вчинення злочину", - підкреслив Микола Чинчин.

Заступник начальника слідчого управління ГУ МВС України в Київській області Григорій Мамка заявив, що активіст Автомайдану відмовився від допиту щодо його викрадення навіть у присутності адвоката.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен