Через захоплення облдержадміністрацій фермери можуть залишитися без допомоги з бюджету, - Присяжнюк

Через захоплення облдержадміністрацій фермери можуть залишитися без допомоги з бюджету, - Присяжнюк

Через захоплення низки облгосадміністрацій досі залишаються недоступними документи та електронні бази, які знаходяться всередині будівель. Тому українські фермери на невизначений час залишилися без бюджетної допомоги від держави.

«Через блокування ОДА може бути зірвано надання допомоги фермерам у розмірі майже 28 мільйонів гривень. Ці кошти передбачені в бюджеті на 2014 рік, однак не можуть поступити фермерам. З цієї ж причини можуть бути затримки зарплат та стипендій в аграрних вузах, якщо до 3 лютого необхідні документи не будуть надані Держказначейству. Тому працівники Мінагрополітики працюватимуть навіть у вихідні, щоб такої ситуації не допустити», - повідомив в.о. міністра аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк в ефірі телеканалу «Рада».

Крім того, під загрозою опинилося фінансування програм тваринництва: в даний час неможливо направляти бюджетні кошти в регіони для виплати дотацій.

«Наприклад, одержувачами, зокрема, дотацій за збереження та утримання телят, є майже 500 тисяч селян. А через блокування ОДА неможливо зібрати і обробити заявки», - говорить Присяжнюк.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен