Ющенко-CNN: опозиція не контролює майдан і бореться за владу. Відео.

«Опозиція на Майдані бореться за владу, а не за розвиток країни», - так екс-президент пояснив ситуацію в країні в прямому ефірі телеканалу CNN.

Опозиція не контролює Майдан і не може задовольнити вимоги протестувальників у переговорах з владою : "Я не думаю, що українська політична опозиція України має контроль над всією ситуацією на Майдані", - підкреслив Ющенко, відповідаючи на запитання кореспондента CNN.

Він підкреслив, що опозиція зараз займається " боротьбою за владу " більш активно, ніж розробкою "стратегічного курсу держави". Опозиція не представила "всеосяжний пакт", який влаштував би людей, впевнений політик.

Відповідаючи на запитання, чи підтримує Ющенко введення санкцій з боку США проти українських можновладців, він зазначив, що "безумовно, це важливе питання". "Але я хочу сказати, що санкції недостатні тільки з однієї причини: якщо у нас немає загального контексту руху нашого зближення, якщо у нас немає загального плану врегулювання українського питання", - додав екс-президент.

Він зазначив, що Україна "обрала свій вибір - європейський" . "Українська нація шле такі меседжі: ми хочемо до Європи, це наш дім, ми хочемо повернутися назад додому", - сказав він.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating