Через блокування ОДА під загрозою опинилися весняно-польові роботи, - Присяжнюк

Через блокування ОДА під загрозою опинилися весняно-польові роботи, - Присяжнюк

Працівники Міністерства аграрної політики та продовольства найближчим часом повернуться на свої робочі місця, як тільки у приміщенні, захопленому мітингувальниками, завершаться відновлювальні роботи.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Повноцінну діяльність міністерства ми плануємо відновити якомога швидше. Свою частину роботи там уже провели правоохоронні органи, а також комісія з опису стану будівлі, до якої увійшли працівники міністерства. Як тільки в приміщенні відновлять належні умови, усі працівники повернуться на свої робочі місця», - повідомив міністр.

Незважаючи на відновлення повноцінної роботи відомства, залишається проблема координації роботи з заблокованими ОДА, через що під загрозою опинилися весняно-польові роботи та стабільна цінова ситуація в регіонах, зазначив міністр.

«У нас немає можливості зібрати останні дані про стан озимих, що становить величезну проблему для галузі напередодні проведення весняно-польових робіт. Також відсутня координація роботи з регіонами щодо планування структури посівів ярого клину. Окрім цього, паралізовано взаємодію з регіонами для відпрацювання програми постачання аграріям мінеральних добрив та паливно-мастильних матеріалів», - повідомив Присяжнюк.

Також урядовець запевнив, що буде вжито всіх необхідних заходів, щоб у регіонах не підвищилися ціни на продукти харчування, особливо на соціальні сорти хліба.

«Викликає занепокоєння ситуація із забезпеченням населення соціальними сортами хліба за доступною ціною. Міністерство вирішувало це питання через інтервенції борошна з Аграрного фонду на хлібопекарні. Для цього укладалися тристоронні договори між хлібопекарськими комплексами, Аграрним фондом та облдержадміністраціями. На сьогодні ця робота ускладнена. Адже через блокування ОДА неможливо укладати угоди. Але ми докладаємо максимум зусиль, щоб вирішити це питання», - повідомив міністр.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...