Яцубу, який турбується про мир у Севастополі, запідозрили в екстремізмі

Яцубу, який турбується про мир у Севастополі, запідозрили в екстремізмі

Нардеп України Віктор Балога звернувся з депутатським зверненням до Служби безпеки України і в генпрокуратуру з проханням провести перевірку діяльності глави Севастопольської міськдержадміністрації Володимира Яцуби. На думку Балоги, Яцуба - екстреміст.

У депутатському зверненні Балога посилається на публікації в російських ЗМІ, згідно з якими Яцуба в січні 2014 звернувся до Донського козачого війська із закликом сформувати Сталінградсько-Севастопольський фронт і мобілізувати добровольців для збереження правопорядку в Севастополі. «Перша група у складі 200 добровольців повинна прибути до Севастополя вже найближчими днями», - цитує Балогу Главком.

Крім того, наводиться заява глави СМДА про те, що Севастополь готовий вийти з правового поля України у разі насильницького захоплення влади в Україні. Воно опубліковане в газеті «2000» з посиланням на російське агентство «Regnum».

Балога вважає, що «зазначені дії та висловлювання громадянина Яцуби містять, як мінімум, склад злочинів, передбачених статтями 110-1 і 161 Кримінального кодексу України» (екстремістська діяльність і порушення рівноправності громадян).

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...