Найбільша в світі виставка динозаврів проходить у Харкові

Найбільша в світі виставка динозаврів проходить у Харкові

Найбільша в світі виставка динозаврів відкрилася 30 січня у Харкові. Виставка організована компанією Funtime Expo і містить близько 60 експонатів. Вона вже підкорила Південну Америку і приїхала до Європи. До Харкова виставка побувала у Києві та Донецьку. Площа виставки становить 3,5 тис. кв. м, а вартість експонатів – більше трьох мільйонів доларів. Про це розповів директор Funtime Expo Олег Самойлов.

Ця виставка вважається розважально-пізнавальною. Виставкові динозаври-роботи зроблені в натуральну величину, ворушаться, мотають головами та видають звуки. Частина виставки – інтерактивна зона, в якій діти можуть самостійно викопати скам'янілості, покататися на динозаврі та зробити фото. Бажаючі можуть також подивитися 3D-фільм про динозаврів.

За словами Сантьяго Паласіос, представника фірми-творця виставки «Ake Music Productions», експозиція створювалася протягом п'яти років. Динозаври відтворені за реальними скелетами, виявленими під час розкопок, виготовлені з полімерних матеріалів, а всередині кожного з них знаходяться комп'ютер і пневматичне обладнання.

Виставка працює до 10 березня щодня, крім понеділка, з 10.00 до 20.00 (вхід до 19.00). Місце проведення: ТЦ «Москва» (пр. Московський, 197Б).

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...