Екстремісти звільнили Львівську облдержадміністрацію

 Екстремісти звільнили Львівську облдержадміністрацію

Екстремісти під керівництвом Андрія Соколова, коменданта Львівської облдержадміністрації, покинули будівлю. Напередодні звільнення будівлі учасники акції за сприяння представників управління комунального майна опечатали кабінети держслужбовців. Рішення звільнити держадміністрацію було закріплено документально на позачерговій сесії Львівської облради. Згідно пункту № 3 рішення будівлю було передано його законному балансоутримувачу. Пункт обігріву на вулиці Винниченка був закритий.

 

Зазначимо, що облога Львівської ОДА тривала тиждень - з 23 січня поточного року. Дві тисячі людей увірвалися до головної будівлі області, кілька представників правоохоронних органів були жорстоко побиті. Під тиском протестувальників губернатор області був змушений підписати заяву про відставку.

 

До 29 січня, у зв'язку з облогою будівлі, чиновників не пропускали на робочі місця. У той же день після прийняття законопроекту Юрія Мірошниченка про амністію затриманих протестувальників було прийнято рішення розблокувати облдержадміністрацію.

 

Після захоплення будівлі обладміністрації у Львові порушено кримінальну справу

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеров

Загрузка...


Загрузка...