Влада не розглядає силовий сценарій для припинення протистояння, - Рибак

Влада не розглядає силовий сценарій для припинення протистояння, - Рибак

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак наголошує, що силовий сценарій для припинення протистояння і конфлікту у державі застосовуватися не буде

Про це він заявив у четвер, спілкуючись з журналістами.

Рибак також запевнив, що надзвичайний стан в Україні введено не буде.

«Що стосується надзвичайного стану, на жодній нараді це питання ні на якому рівні не розглядалося. Я знаю точно, ніякого надзвичайного стану не може бути», - сказав спікер.

Керівник парламенту також повідомив, що вже підписав прийнятий на позачерговій сесії закон про амністію учасникам акцій протесту, «бо люди страждають». При цьому він підкреслив, що робив усе, аби закон був виписаний так, «щоб його підтримали усі фракції, щоб можливо було випустити людей», але, врешті, «пішла політика» .

Рибак повідомив, що була домовленість з опозицією про звільнення від блокування усіх адміністративних будівель, «мається на увазі обласні адміністрації і органи місцевого самоврядування, бо вони повинні працювати». Також ішлося про розблокування вулиці Грушевського в Києві і заблокованих вулиць, де немає мирних протестів.

«Щодо Майдану Незалежності - то його з цього переліку викреслили, бо люди мають право на мирні протести і ніхто Майдан зачіпати не буде», - зазначив Рибак. За протестувальниками, з огляду на сильний мороз, поки що лишатиметься приміщення Будинку Профспілок і Жовтневого палацу, наметами протестувальників буде зайнята і вулиця Хрещатик.

Відповідаючи на запитання журналістів, Рибак детально розповів про приписи цього закону.

Керівник парламенту не виключає, що «прийнятий закон не врегулює ситуацію на 100%», «але треба йти назустріч один одному, вирішуючи усе без насилля і кровопролиття».

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...