Через негоду в Криму оголошена надзвичайна ситуація

Через негоду в Криму оголошена надзвичайна ситуація

У Криму в зв'язку зі складними погодними умовами оголошена надзвичайна ситуація. Найбільше постраждав Сакський, Ленінський, Роздольненський, Красногвардійський райони.

Як повідомляє прес-служба Ради міністрів Криму, в 15-ти регіонах півострова утрудненийдорожній рух, порушено енерго- , водо- та теплопостачання, у тому числі об'єктів соціальної сфери.

Знеструмлено 206 населених пунктів, з них 39 частково. Працює 117 аварійних бригад, у тому числі залучені з Дніпропетровської та Донецької областей, задіяно 135 одиниць техніки. Вже відновлено 22 лінії електропередач, відновлено роботу 273-х трансформаторних підстанцій. В цілому відновлено енергопостачання 23-х населених пунктів.

З 905 котелень не працює 27. Закрито 39 фельдшерсько-акушерських пунктів і амбулаторій. Крім того, закрито 234 школи. Завтра будуть закриті школи в Армянську, Феодосії та Керчі. Дитячі садки поки не закривали хоча в знеструмлених регіонах температурний режим в них не відповідає нормам. Не опалюється 23 дитячих садка і 44 школи.

Житловий фонд опалюється в повному обсязі, оскільки великі котельні функціонують нормально.

У регіонах півострова організована робота 23-х стаціонарних пунктів обігріву.

Обмежено рух на дорозі Красноперекопськ - Сімферополь. Для розчищення доріг задіяно 185 одиниць техніки.

Штормове попередження в Криму оголошено на 30 і 31 січня. У ці дні прогнозується сильний сніг, хуртовина, ожеледь, налипання мокрого снігу, вітер 15-25 м/с. Така погода протримається до кінця тижня.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...