Безчинства та наруга над законами повинні бути зупинені, - Присяжнюк

Безчинства та наруга над законами повинні бути зупинені, - Присяжнюк

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк закликав учасників Євромайдану до толерантності та витримки під час проведення демонстрацій у Києві.

Про це він заявив під час круглого столу, на якому обговорювалися питання суспільно-політичної ситуації в країні.

«Моя позиція чітка. Безчинства та наруга над законами повинні бути зупинені. Задля цього ми і сіли за стіл переговорів. І президент України першим запропонував шляхи виходу із ситуації, що склалася. Прем’єр з власної волі написав заяву про відставку. Заради миру та спокою в державі президент відставку прийняв. Верховна Рада ухвалила закони про амністію, та в процесі переговорів запропонувала шляхи Конституційної реформи. Ці кроки, наголошую, зробила влада. Ви знаєте, що вчора відбулося засідання Верховної Ради, де були скасовані закони, прийняті 16 січня», - зазначив Присяжнюк.

За його словами, зараз іде дискусія, щодо прийнятого закону про амністію.

«Однак я переконаний, що кожний амністований має пройти через суд і повинен бути звільнений судом, а не рішенням нелегітимних рад. Основна загроза в такій амністії полягає в тому, що люди, які могли бути причетні до вбивств, будуть розгулювати поруч із тими, які просто були амністовані. Цим законом також передбачено розблокування державних органів. Це сьогодні потрібно зробити негайно. Тому що необхідно оперативно вирішувати питання життєдіяльності та безпеки регіону», - наголосив голова КОДА.

Він також додав, що в ситуації, коли йде протистояння, штурмуються приміщення адміністрацій, виконувати господарські функції дуже складно.

«Хочу запевнити всіх жителів Київщини, область працює у звичному режимі. Усі органи влади виконують свої функції. Нажаль ми сьогодні стикаємося не з політичним протистоянням, а, як казали класики, з революційною творчістю мас. З історії ми знаємо, що вона дуже широка. Від мирних протестів до погромів залишається один крок. Я не хочу, щоб в новітня історія України виникла і стикнулася з такою творчістю», - зазначив Присяжнюк.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...