Якщо буде необхідність, ми самі вийдемо на захист людей – Добкін

Якщо буде необхідність, ми самі вийдемо на захист людей – Добкін

Голова Харківської облради Сергій Чернов 30 січня відкрив пленарне засідання сесії облради заявою про те, що в Харкові та Харківській області буде зроблено все необхідне, щоб протистояння у Києві не перейшло в регіон і не завадило стабільній роботі промислових підприємств.

«Хід подій, які сьогодні відбуваються за межами Харківської області, говорить про те, що вони переступили межу і чинного законодавства, і моральних принципів. Щодня ми отримуємо інформацію про загиблих працівників міліції. Сім'ї молодих міліціонерів, діти тих міліціонерів, які виконували свій службовий обов'язок захисту громадського порядку, залишилися без батьків і чоловіків. За час політичного протистояння постраждали понад 1500 співробітників органів внутрішніх справ, більше 300 людей важко поранені. Я думаю, що політична боротьба, яка сьогодні відбувається на території нашої держави, не варта жодного людського життя», – зазначив Чернов.

Його підтримав голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він зазначив, що охорона будівлі обладміністрації посилена, підготовлено все для пожежогасіння, оскільки в інших містах України були спроби підпалу адміністративних будівель.

«Наше з вами завдання не просто дати відсіч правопорушникам, а й зберегти всі будівлі в цілості та схоронності, у тому вигляді, в якому ми їх прийняли, і передати, коли прийде час, тим, хто керуватиме регіонами, містами, районами. Ми підтримуємо всі спецпідрозділи та всіх співробітників міліції, які сьогодн , ризикуючи своїм життям і здоров'ям, несуть охорону громадського порядку, не допускаючи варварів і вандалів до погрому державних будівель і установ. Сьогодні наша акція спрямована на підтримку тих людей, хто, не змінюючи присязі, даній на вірність українському народу, не боячись труднощів і поневірянь, робить те, що повинен робити кожен справжній чоловік, який обрав своєю роботою службу в органах правопорядку. Якщо буде необхідність, ми самі вийдемо на фізичний захист тих людей, з чиєї волі ми знаходимося сьогодні в цьому залі», – підкреслив харківський губернатор.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...