Харківські регіонали прийшли на сесію облради у чорних футболках з написом «Беркут»

Голова Харківської облради Сергій Чернов зазначив, що влада області та міста Харкова робитиме усе, щоб не допустити ескалації насилля в регіоні і забезпечити стабільну роботу промислових підприємств, бюджетних установ та організацій.

«Перебіг подій, які сьогодні відбуваються за межами Харківської області, говорять про те, що межа діючих законів і моральних принципів давно переуступлена: кожен день ми отримуємо інформацію про загиблих міліціонерів. До речі у молодих міліціонерів залишилися сім’і та діти. За останньої інформацією за час політичного протистояння 1500 постраждалих працівників органів внутрішніх справ, понад 300 важко поранені, на жаль є загиблі. Вважаю, що жодне людське життя не варто цього політичного протистояння», - звернувся до депутатів Сергій Чернов.

Депутати Харківської обласної ради пам'ять загиблих працівників правоохоронних органів та мирних громадян вшанували хвилиною мовчання.

Депутати обласної ради, які входять до складу фракції Партії Регіонів, сьогодні прийшли до сесійної зали у футболках з написом «БЕРКУТ», висловивши підтримку діям з додержання громадського порядку в державі.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating