Від політичного протистояння більш за все страждають територіальні громади – Харківська облрада

Голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов підкреслив, що в регіонах, де сьогодні йде протистояння, а органи місцевого самоврядування не можуть повноцінно виконувати свої функції, страждає, насамперед, громада, а не чиновники чи депутати.

«Ситуація дуже різна: в якихось регіонах вона доведена до абсурду. Є області, де гаряче, і органи місцевого самоврядування не можуть виконувати свої обов’язки. Хотілося, щоб це зрозуміли люди, які все це чують. Роблять, вони, як то кажуть, зло, по-іншому не назву, не працівникам місцевого самоврядування, і не депутатам, а всій територіальній громаді. Бо в органах місцевого самоврядування приймаються рішення для територіальної громади, забезпечується фінансування програм, виплата коштів бюджетникам, соціально незахищеним верствам населення тощо», - сказав Сергій Чернов.

Він також запевнив, що в умовах політичної кризи спілкується з очільниками місцевого самоврядування, незалежно від того, вони знаходяться вони на сході, на півночі, на заході чи на півдні нашої країни: «У нас був, є і буде діалог. Ми завжди збиралися для обговоренню питань і проблем, насамперед, розвитку регіонів і місцевого самоврядування. І завжди, маючи навіть різні погляди, знаходили дотики, які нас об’єднують, приймали відповідні рішення».

Голова облради підкреслив: «Тільки один рецепт – круглий стіл, спілкування, там можуть бути різні точки зору, але це можна робити прозоро, транслюючи це по телебаченню, якщо немає довіри у громадянського суспільства до тієї і іншої сторони. І тільки парламентським шляхом, лише в діалозі можна вийти з цієї ситуації. На вулиці ми ніколи не вирішимо тих питань, які можуть розв’язати політики, представники громадянського суспільства в кабінеті чи за столом переговорів».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating