Будівельні роботи над спорткомплексом «Харків Арена» незабаром поновляться

Керівництво «Харків Арени» сьогодні виступило із заявою, у якій спростувало всі чутки про припинення будівництва спортивного комплексу. Насправді, мова йде лише про тимчасове призупинення робіт. Це викликано двома причинами: по-перше, очікуванням кредиту, і, по-друге, сильними морозами. Як тільки необхідні кошти будуть отримані і погодні умови поліпшаться – роботи поновляться. Так що жодної загрози проведенню Євробаскету-2015 немає.

У заяві, зокрема, відзначено: «В даний момент фінансування будівництва йде за рахунок інвестора, найближчим часом ми очікуємо підписання відповідних документів та отримання банківського кредиту згідно з затвердженою держпрограмою підготовки до Євробаскету-2015, яке дозволить перейти до активної фази будівництва, після чого роботи швидко увійдуть у графік».

«Харків Арена» - назва багатофункціонального спортивного комплексу, який буде збудовано у Харкові за адресою пр. Маршала Жукова, 2-Б. Запланована висота – 4 поверхи. У проекті споруди передбачені зал для глядачів з мобільними і стаціонарними трибунами і віп-ложами, два зали для тренувань та спортивної школи. Одночасно розміститися на арені зможуть до 7 тис. глядачів. Характерною рисою «Харків Арени» буде її універсальність: там можна буде проводити змагання з багатьох видах спорту (близько 100), передусім, з баскетболу, гандболу, волейболу, хокею, різним єдиноборств. ГК «Східно-Європейська Паливно-Енергетична Компанія» (ВЕТЕК) виступило генеральним інвестором проекту. Загалом у нього буде інвестовану близько 350 млн. грн. Завершити будівництво мають у грудні 2014 року, щоб Харків зміг успішно прийняти чемпіонат Європи з баскетболу у 2015 році.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating