Мірошниченко запропонував новий законопроект про амністію учасників протесту

Четвертий законопроект про амністію затриманих учасників протесту був запропонований на розгляд у ВР представником Партії регіонів Юрієм Мірошниченком.

 

Законопроект № 4021-3 «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» був зареєстрований сьогодні.

 

Перш було зареєстровано три варіанти законопроектів про амністію учасників Евромайдана: №4021 «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час масових акцій протесту» нардепа «Батьківщини» Леоніда Ємця, №4021-1 «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання осіб із приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» нардепів Партії регіонів Віталія Журавського та Дмитра Шпенова, №4021-2, текст якого не був викладений, позафракційного нардепа Юрія Дерев'янка.

 

За словами Олександра Турчинова, колишнього першого віце-прем'єра України, уряд не готовий проголосувати за проект закону Ємця, за яким амністію повинні здійснити без всяких умов і вимог. Усе ж з боку опозиційних сил все ж звучить ультиматум: звільнення адміністративних будівель тільки після звільнення затриманих протестувальників.

 

На даний момент влада та опозиція продовжують консультації щодо підготовки і прийняття єдиного законопроекту про амністію.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating