На державні житлові програми в 2014 році витратять майже мільярд

У державному бюджеті на 2014 рік на реалізацію державних житлових програм передбачено понад 900 млн. грн. Про це повідомив в.о. міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, передає прес-служба міністерства.

Найбільше коштів передбачено на програму здешевлення вартості іпотечних кредитів, яка реалізується в рамках соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло» (340 млн. грн). Забезпечення житлом інвалідів війни обійдеться в 300 млн. грн.

126 млн. грн витратять на програму «Молодіжного кредитування», 100 млн - на програму будівництва доступного житла 30/70 (коли 30% вартості оплачує держава, 70% - громадянин). На забезпечення житлом селян за програмою «Власний дім» з бюджету витратять 48 млн. грн.

«До нас постійно надходять позитивні відгуки громадян - учасників державних житлових програм. Люди нам пишуть, що за допомогою держави вони змогли вирішити своє житлове питання. Це говорить про те, що ми рухаємося в правильному напрямку», - сказав Темник.

За його словами, участь у програмах хочуть прийняти 39 тисяч українців.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating