У Севастополі пройшов мітинг під гаслом «Фашизм не пройде!»

Вчора в Севастополі на площі Нахімова пройшов мітинг проти екстремізму і ескалації насильства, головним гаслом якого став «Фашизм не пройде!».

Мирний мітинг, який зібрав понад 5 тисяч жителів Севастополя, був організований Партією регіонів для об'єднання городян проти проявів екстремізму і за стабільність в регіоні.

Перед учасниками мітингу виступили представники місцевої влади, різних політичних сил, члени Ради ветеранів.

Як підкреслив голова міської державної адміністрації Володимир Яцуба, влада контролює ситуацію в місті, а також звернувся із закликам до городян бути пильними: «Ми звернулися до таксистів, звернулися до перевізників, звернулися до лісників. Контролюємо, і до вас звертаємося: де з'являються екіпіровані молоді люди, зовнішність ви вже надивилися, їх відразу буде видно».

«Наша сила в нашій єдності, наша сила - в ненависті до фашизму в крові, переданої нашими дідами і прадідами. Хай живе місто - герой Севастополь», - заявив один з виступаючих, голова севастопольської організації Комуністичної партії Василь Пархоменко.

За підсумками мітингу учасники прийняли резолюцію, де різко засудили масові заворушення в країні і силове захоплення влади в деяких регіонах України.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating