Ультрас "Севастополя" Євромайдан не підтримували

Фани футбольних клубів стверджують, що заяву від іхнього імені подала адмініст рація сайту і занальні збори й обговорення щодо неї не прводилися.

Заява про підтримку севастопольськими фанеами Євромайдану – це фейк. Відповідне звернення було опубліковане на сторінці "Ultras Sevastopol Wear". В ньому йшлося про те, що адміністрація цієї сторінки пребільшила повноважженння і поширила заяву без затвердження її тексту та змісту з самими ультрас.

Водночас, як повідомили виданню "Чемпіон", "дане звернення було сприйнято як зроблене від імені руху ультрас "Севастополь", однак дана інформація помилкова та не відображає реального стану речей".

А звітна група "не є офіційним "рупором" севастопольської ультри, а лише відображає думку та сподівання адміністрації даної групи".

"Хочемо підкреслити, що на сьогоднішній день не проводилося ніяких зборів, обговорень, і, відповідно, не існує ніякої загальної думки до подій. Окремі люди з числа ультрас будуть брати участь у подібного роду заходах, на що вони мають повне право як громадяни України, і впевнені, що робити вони це будуть виключно на мирних засадах", - повідомили "Чемпіону".

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating