Поп напився до «тітушок»

У селі Марківка на Полтавщині священик УПЦ КП влаштував стрілянину в будинку після повернення з Євромайдана.

27.01.2014 до Кобеляцького райвідділу міліції зателефонував заступник районного відділення політичної партії «Свобода». Він повідомив, що на будинок священика УПЦ КП у селі Мрковка напали «тітушки». Батюшка, який нещодавно повернувся з Евромайдана, відстрілюється від них у власному будинку.

На місце виїхала слідчо-оперативна гшруппа на чолі з начальником райвідділу. Разом з міліціонерами виявив бажання поїхати і представник організації політичної партії «Свобода», який повідомив про подію, оскільки святий отець зазвичай представляв їхні інтереси.

На місці події, з'ясувалося, що 51 -річний чоловік перебуває в нетверезому стані і хаотично стріляє всередині власного будинку. Він навіть не впізнав представника політичної партії, який намагався умовити священика не хуліганити і здати зброю. У відповідь на вмовляння п'яний поп двічі вистрілив з рушниці в бік дверей.

Враховуючи неадекватний стан священика і побоюючись важких наслідків, працівники міліції вирішили не штурмувати будинок, а дочекатися, коли господар протверезіє і адекватно оцінить ситуацію. Паралельно представник політичної партії вів зі священиком переговори і переконував його здати зброю.

Близько сьомої ранку настоятеля вдалося вмовити здати рушницю «ТОЗ-66» і поїхати до райвідділу міліції для дачі пояснень. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство із застосуванням зброї).

Зараз затриманий намагається пояснити слідчому причини свого протиправної поведінки. За такого роду правопорушення він цілком може опинитися за гратами на строк від трьох до семи років.

За словами сусідів  повернувшись  з  Євромайдану в Києві батюшка напився в компанії одного з місцевих пияків і почав стріляти «у ворогів».

Про це повідомляє прес- центр Обласного управління МВС України .

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating