Шотландія здобула незалежність в Інтернеті

Шотландія продовжує підготовку до референдуму про вихід зі складу Великобританії. Тепер у країни з'явиться власна доменна зона - . Scot. Про це пише газета The Telegraph.

Некомерційна організація Dot Scot Registry протягом декількох років домагалася реєстрації доменної зони. Scot для сайтів, які зараз змушені реєструватися в зонах .Co.uk і .Com. Нарешті, угоду з міжнародними регуляторами досягнуто, і вже цього літа вона почне працювати.

Уряд Шотландії вітає появу власного домену і називає його способом самовизначення для всієї нації.

«Зона .Scot сильно запізнилася в наш цифровий вік. Шотландці по всьому світу терпляче чекали появи цього неймовірно красивого домену та скоро зможуть використовувати його для вираження свого вибору», - заявив глава уряду Алекс Салмонд .

Очевидно, що влада Шотландії використає цю подію у підготовці до референдуму про незалежність, який пройде у вересні 2014 року.

Експерти вважають, що результат референдуму передбачити неможливо. Протягом тривалого часу опитування показували, що більшість шотландців вважають за краще залишатися в складі Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії. Проте останні дані свідчать, що думки розділилися приблизно порівну.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating