Сьогодні відбувся саміт Росія-ЄС

У Брюсселі сьогодні відбувся Росія-ЄС. Політична і громадянська криза в Україні стала однією з важливих тем обговорення на саміті. Сторони обмінялися взаємними докорами, зокрема про неприпустимість зовнішнього втручання або погроз.

 

Депутат від Німеччини Батіг Флекенштейн закликав Євросоюз і Росію співпрацювати щодо встановлення діалогу між урядом і опозицією України. «Для того, щоб Україна остаточно не звернула до громадянської війни, Росія і ЄС повинні об'єднати свої зусилля для побудови діалогу між владою і опозицією», - уклав Флекенштейн.

 

Крім обговорень по Україні також було проведено огляд усього спектру відносин між Росією і Євросоюзом. Зокрема сторони обговорили хід спільної ініціативи «Партнерство для модернізації», а також візовий режим між країнами.

 

В результаті зустрічі президент РФ Володимир Путін і голова Євроради Герман Ван Ромпей домовилися про 100%-ве використання потужностей труби Opal російським «Газпромомом».

 

«Необхідно ставити більші, амбітні завдання. Одне з них - поєднання європейського і євразійського інтеграційних процесів», - сказав глава РФ на прес-конференції за підсумками саміту Росія-ЄС.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating