Харківська тенісистка увійшла в топ-40 найкращих у світі

Харківська тенісистка Еліна Світоліна посіла 38 місце у рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Порівняно з минулим роком вона поліпшила свої результати на 9 позицій. Таким чином, харків’янка підтвердила неформальне звання «першої ракетки України»: решта українських тенісисток розмістилися вже у другій сотні. Ближче до топ-100 підібралася дніпропетровська спортсменка Надія Киченок. Їй віддали 103 рядок. Далі в рейтингу – Марина Заневська (120 місце), Леся Цуренко (132), Ольга Савчук (180), Юлія Бейгельзимер (183), Еатерина Козлова (190), Анастасія Васильєва (194).

У цьому році, як і торік, рейтинг Жіночої тенісної асоціації очолила Серена Уїльямс (США). Друге місце посіла Вікторія Азаренко (Білорусь) та На Лі (Китай).

Жіноча тенісна асоціація (WTA) – міжнародна організація, що проводить низку елітних змагань жіночого професійного тенісу. Була заснована у 1973 році. Географія турнірів, як проводяться під її егідою, надзвичайна широка: 32 країни світу. Їхній загальний призовий фонд перевищує 96 млн доларів. У них беруть участь до 2500 тенісисток світу з 92 країн.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating