Баррі Айхенгрін: Європа може луснути в 2014 році

На думку професора економіки і політології Каліфорнійського університету в Берклі, а також колишнього радника МФВ Баррі Айхенгрін, європейська економіка ще не оговталася від подій минулих років, зокрема назрівають нові проблеми через величезні держпозики.

 

«Про одужання європейської економіки поки ще зарано казати. Банківська криза ще не закінчилася, загальний фінансовий огляд буде готовий лише через кілька років, економічний розвиток теж залишає бажати кращого, залишається на слабкому рівні. Крім того, за результатами недавніх виборів в Європарламент, в Європі існує й політична криза», - говорить Айхенгрін у своєму інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel.

 

Порівнюючи економіки Європи і США, вчений визнає значний прогрес останньої. За даними політолога відмічено зниження в США податкового навантаження й зростання грошових заощаджень американських громадян, які вони можуть інвестувати. Зокрема, стало відомо, що Федеральна резервна система США почала скорочувати щомісячну покупку позик, і це позитивно позначається на економіці країни.

 

На закінчення пан Айхенгрін сказав: «Можливо, Європа в умовах прийняття правильних рішень і зможе пережити ще один рік, але також існує велика ймовірність того, що в 2014 році все лусне ще раз».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating