Повстанці звільнили будівлю Мін'юсту

Активісти руху «Спільна справа» звільнили будівлю Мін'юсту на вулиці Городецького, 13

Про це повідомив лідер «Спільної справи» Олександр Данилюк на своїй сторінці в Facebook.

«Будівлю Мінюсту «Спільною справою» звільнено. Активісти «Спільної справи» переходять від утримання будівлі Мін'юсту до його блокування», - зазначив він, і попередив, що якщо завтра не будуть виконані їхні вимоги, то активісти мають намір блокувати всі адміністративні будівлі і пускати на роботу тільки осіб, які безпосередньо відповідають за життя і здоров'я людей.

Разом з тим, в опозиції заперечують свою причетність до захоплення адмінбудівель.

«На мій погляд, захоплення приміщень міністерств - це провокації, ми дистанціюємося від них», - сказав депутат фракції «Батьківщина» Степан Кубів на прес -конференції.

Нагадаємо, ввечері 26 січня повстанці захопили будівлю Міністерства юстиції України. За фактом захоплення адмінбудівлі розпочато кримінальне провадження.

На думку міністра закордонних справ України Леоніда Кожари, захоплення будівлі Міністерства юстиції може ускладнити загальну внутрішньополітичну ситуацію в країні.

Міністр юстиції Олена Лукаш заявила, що має намір звернутися до президента з проханням вийти з переговорного процесу з опозицією, якщо захоплену будівлю Міністерства юстиції України не буде негайно звільнено.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating