Байкери клубу «Нічні вовки» охороняють адміністрацію Севастополя

Для того, щоб запобігти штурму Севастопольської адміністрації бунтівниками "Євромайдану", байкери клубу «Нічні вовки» встановили чергування біля стін будівлі. Крім того, байкери мають намір захищати і Сімферопольську міськадміністрацію.

 

«Ми будемо чергувати на трасах. Ми будемо охороняти будівлі міськадміністрації разом із головою Володимиром Яцубою. Завтра в нас у планах відправитися до Сімферополя, де ми маємо намір чергувати біля стін адміністративних будівель кримської столиці. Ми зробимо все можливе для того, щоб не допустити появи агресивних рухів у Криму», - заявив Олександр Лізунов, на прізвисько Каток, хірург за професією, член байкерського клубу «Нічні вовки».

 

Нагадаємо, що на вихідних минулого тижня кілька десятків повстанців зібралися в Севастополі для реалізації штурму міськадміністрації, але були швидко розігнані мирними жителями міста, які проживають неподалік від місця події. Серед 400 противників акції «Євромайдан», які запобігли черговий штурм, близько половини залишилися охороняти головну будівля міста.

 

Аналогічна ситуація сталася на вихідних і в Сімферополі.

 

Перш на півдні країни акції заколоту і бунту не спостерігалися. Тут «Євромайдан» не знайшов своїх прихильників.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating