Харківський завод ім. Шевченка братиме участь у пусках ракет з космодрому "Байконур"

Росія планує включити ДП "Харківський приладобудівний завод ім. Шевченка" в програму продовження термінів експлуатації апаратури ракетних комплексів. Про це повідомили на заводі. Відповідний договір з ВАТ "Військово-промислова корпорація "Науково-виробниче об'єднання машинобудування" (Росія) планується укласти на початку лютого. Завод ім. Шевченка братиме участь у підготовці до пуску ракет з науково-випробувального полігону космодром "Байконур" (Казахстан).

Як уточнили на підприємстві, в грудні 2013 р. завод ім. Шевченка отримав безстрокову ліцензію на виробництво продукції спеціального призначення для країн СНД. Зараз завод виконує замовлення на виробництво агрегатів для танків "Оплот". Перспективний об'єм замовлень заводу на 2014 р. складає близько 60 млн.грн.

Завод ім. Шевченка виробляє спецтехніку, устаткування для зв'язку, автоматизовані системи управління для АЕС, ТЕС і ГЕС, устаткування для залізниць і газової промисловості. З 2012 р. входить в держконцерн "Укроборонпром".

ВАТ "Військово-промислова корпорація "Науково-виробниче об'єднання машинобудування" одна з провідних ракетно-космічних фірм Росії, яка розробляє і виробляє повний спектр ракетної і космічної техніки, — ракети-носії, супутники, пілотовані космічні кораблі, пілотовані орбітальні станції і їх модулі, військові балістичні, крилаті та інші ракети.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating