У Луганську закликають створювати дружини правопорядку

Депутати Луганської обласної ради звернулися до жителів регіону із закликом створювати дружини правопорядку, щоб «дати рішучу відсіч провокаторам, які своїми діями ставлять під загрозу життя і безпеку наших земляків».

Відповідне звернення ухвалено на 22-й сесії Луганської обласної ради 27 січня.

Як зазначають депутати у зверненні, вони підтримують ініціативу представників громадських організацій козацтва, ветеранів правоохоронних органів і збройних сил, воїнів- інтернаціоналістів, трудових колективів та молоді щодо створення загонів народного опору.

Депутати закликали об'єднатися в ім'я захисту життя і безпеки населення регіону, і створювати дружини правопорядку.

«Ми звертаємося до всіх жителів Луганської області, до трудових колективів, до представників козацтва, до лідерів молодіжних та інших громадських організацій із закликом - станемо разом на захист законності і правопорядку на луганській землі! Події, які сьогодні називають революцією, насправді, ведуть до громадянської війни. Вона ж неминуче тягне за собою кровопролиття і насильство, мародерство і хаос. Ми не хочемо, щоб вони прийшли на нашу землю. Давайте зробимо все, щоб уберегти рідну Луганщину і Україну від біди» - сказано в заяві.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating