В Одесі створюють загони народного опору

Щоб захистити адміністративні будівлі від можливого захоплення, в Одесі громадські працівники створюють загони народного опору.

Як розповів «Вістям» представник «Молодіжного єдності» Антон Давидченко, загони народного ополчення формуються з числа одеситів, які хочуть захистити своє місто від вандалів і екстремістів.

«Ми не виступаємо на боці якоїсь партії і не займаємося політикою. Але ми як одесити вирішили захищати наше місто від тих , хто хоче захопити наше місто. Загони будуть формуватися з молодих одеситів, в основному спортсменів, щоб зберігати порядок в місті і не допустити захоплення ОДА», - зазначив Давидченко.

В даний час в загони народного опору записалися понад 500 людей, які почнуть діяти завтра, 28 січня. Буде проведено загальні збори, визначені старші в загонах і вироблена єдина система оповіщення.

«Особи ми принципово не закриваємо - ми не порушуємо закон. Патрулюємо вулиці біля ОДА і дамо відсіч у разі потреби» , - підкреслив Давидченко.

За словами активіста, територію, яка прилягає до Одеської обласної державної адміністрації, вже зараз добровольці охороняють цілодобово.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating