Черговий Євромайдан в Харкові прошел без особливих пригод

Незважаючи на багаточисельні попередження про можливі провокації і силові дії, черговий Євромайдан в Харкові пройшов без особливих пригод.

Колона мітингуючих в складі близько 2 тис. чоловік пройшла від пам'ятника Воїну Визволителю на ул.23 Серпня по проспекту Леніна до площі Свободи. У районі Харківського державного університету імені Каразіна на колону мітингуючих напали агресивні молоді люди в спортивних костюма. У евромайдановців полетіли сніжки, шматки льоду і петарди. Міліція оперативно відреагувала на провокацію і присікла масове побоїще. У оператора каналу «1+1» розбили камеру, в оператора обласного телебачення намагалися відібрати камеру.

Пізніше, тоді як основна маса людей стояла на мітингу біля пам'ятника Шевченка, біля пам'ятника Леніну на площі Свободи сталася бійка між представниками ультрас «Металіста» і невідомими людьми в спортивному одязі. Міліція оперативно розняла бійку, після чого спортсмени швидко покинули площу.

На даний час продовжує поступати інформація про можливі провокації, але люди поступово розходяться і роз'їжджаються з центру міста. Будівля Харківської облдержадміністрації охороняється посиленими нарядами міліції, які оточили її по периметру.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating