Анатолій Могильов: Крим був і буде територією згоди

Для соціально-економічного розвитку території необхідна, перш за все, політична стабільність в країні. Про це заявив глава Кримського уряду Анатолій Могильов, повідомляє управління інформаційної політики РМ АРК.

«Політична стабільність - це необхідний фундамент соціального та економічного розвитку, збереження територіальної цілісності України. Ми, як жоден інший регіон України, знаємо ціну і важливість миру і стабільності», - зазначив Анатолій Могильов.

Як зазначив глава виконавчої влади автономії, кримчани з тривогою спостерігають за трагічними подіями, які відбуваються в інших регіонах країни: «Влада виступає категорично проти ескалації конфлікту. Особливо, коли це призводить до трагічної загибелі людей».

Голова Радміну автономії закликав усі політичні сили автономії проявити мудрість, не загострювати конфлікти і зберегти стабільність в Криму.

«Я звертаюся до всіх політичних сил Криму - проявіть виваженість і державну мудрість. Крим повинен стати прикладом для всіх регіонів України щодо збереження стабільності і миру. Ми не допустимо анархії ! Громадянська злагода - єдино вірний шлях. Екстремізму немає місця ні в Україні, ні в Криму. Ми будемо йому рішуче протистояти в будь-яких його проявах», - заявив Анатолій Могильов.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating