Чим жорсткіше Янукович вчинить із Майданом, тим більшу підтримку населення він отримає - політолог

Політолог Артем Бузила вважає, що у президента Віктора Януковича всього два варіанти: розігнати Майдан або припинити бути легітимним президентом країни.

 

При цьому політолог зазначив, що рейтинг президента зріс після подій Майдану: «Події на Майдані значно підвищили рейтинг президента Януковича, який виступив гарантом стабільності і сталого розвитку держави. Опозиція ж показала, що вміє розмовляти з представниками України лише нав'язуванням і війною, - зрозуміло, що багатонаціональному, толерантного і звик до спокійного життя, а не до бійні населенню це не по душі. Чим жорсткіше Янукович вчинить з Майданом, тим вище підтримку він отримає».

 

Високу похвалу серед керівників інших країн отримало заяву президента Януковича: «Україна залишиться неподільною. Це я вам гарантую. Поки я керую Україною, нікому не вдасться розділити».

 

Нагадаємо, масові акції протесту тривають в Україні вже два місяці.

Спочатку люди виходили на мітинг, вимагаючи підписання угоди про асоціацію України з ЄС. Після того, як президент Віктор Янукович відклав підписання документа, мотивуючи це тим, що Україні ще не час приєднуватися до союзу через економічну неспроможність, протести прихильників угоди радикалізувалися.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating