Чим жорсткіше Янукович вчинить із Майданом, тим більшу підтримку населення він отримає - політолог

Чим жорсткіше Янукович вчинить із Майданом, тим більшу підтримку населення він отримає - політолог

Політолог Артем Бузила вважає, що у президента Віктора Януковича всього два варіанти: розігнати Майдан або припинити бути легітимним президентом країни.

 

При цьому політолог зазначив, що рейтинг президента зріс після подій Майдану: «Події на Майдані значно підвищили рейтинг президента Януковича, який виступив гарантом стабільності і сталого розвитку держави. Опозиція ж показала, що вміє розмовляти з представниками України лише нав'язуванням і війною, - зрозуміло, що багатонаціональному, толерантного і звик до спокійного життя, а не до бійні населенню це не по душі. Чим жорсткіше Янукович вчинить з Майданом, тим вище підтримку він отримає».

 

Високу похвалу серед керівників інших країн отримало заяву президента Януковича: «Україна залишиться неподільною. Це я вам гарантую. Поки я керую Україною, нікому не вдасться розділити».

 

Нагадаємо, масові акції протесту тривають в Україні вже два місяці.

Спочатку люди виходили на мітинг, вимагаючи підписання угоди про асоціацію України з ЄС. Після того, як президент Віктор Янукович відклав підписання документа, мотивуючи це тим, що Україні ще не час приєднуватися до союзу через економічну неспроможність, протести прихильників угоди радикалізувалися.


Новости партнеров

Загрузка...


Загрузка...