В сутичках в центрі Києва беруть участь діти, - прокуратура

Під час масових заворушень в центрі столиці на вул. Грушевського було затримано сімнадцятирічного молодика, який брав участь у протистоянні з правоохоронцями

Про це повідомила начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури міста Києва Олеся Волошина.

За її словами, вчора Солом’янський районний суд обрав підозрюваному запобіжний захід. Суд, врахувавши вік хлопця, застосував щодо нього домашній арешт.

Під час проведення досудового розслідування підозрюваний відмовився співпрацювати зі слідством та надавати покази. Проте, зважаючи на заяви захисника підозрюваного та інформацію, яка з’явилася в ЗМІ щодо отримання неповнолітнім тілесних ушкоджень, буде проведено перевірку механізму та обставин отримання ним травм.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Києві – прояви вандалізму, ворожнечі, агресії, погроми, підпали потрібно звернути особливу увагу на те, що в самому епіцентрі подій перебувають неповнолітні діти. Так, вчора на одному з центральних телеканалів транслювався сюжет, в якому хлопець розповідав про свою участь у протистоянні з міліцією. На вигляд юнаку не більше 14 років, проте за його словами він перебуває на Майдані майже з самого початку акцій протесту та приймає в них активну участь», - зазначила прокурор.

Вона акцентувала, що діти легко піддаються впливу сторонніх осіб та, не усвідомлюючи серйозності ситуації, що наразі склалася в столиці, приходять на Майдан та перебувають там досить тривалий час без нагляду.

«Згадайте, як нещодавно неповнолітні дівчата з Вінницької та Херсонської областей ховалися на Майдані, а їхні батьки у той же час, збиваючись з ніг, шукали їх по всій країні. А скільки ще таких дітей?» - наголосила Волошина.

Вона також зазначила, що діти не повинні бути у центрі протистоянь та сутичок.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating