У Криму створили рух «Стоп майдан»

У Криму створили громадський рух «Стоп майдан». Презентація нового всекримського проекту відбулася в Сімферополі 23 січня.

Як пояснив член організаційного комітету, журналіст Микола Філіппов, в «Стоп майдан» може вступити будь-який кримчанин, і закликав усіх, хто не байдужий до подій в країні, приєднатися до громадянського руху.

«Ми звертаємося до всіх кримчан за підтримкою і за участю. Одне з головних завдань - інформування наших громадян про ту небезпеку, яка нам загрожує . Ми виступаємо проти насильства, проти тих технологій, коли закони перестають працювати, коли влада, яка може багатьом і не подобається, змінюється абсолютно довільно групою осіб, за допомогою технологій і за допомогою крові. А розплачуються потім за це все», - зазначив активіст.

В рамках презентації проекту члени руху представили «Маніфест кримчан», де зазначається, що «рушійною силою майдану була і залишається жага влади».

«Призвідці майдану вже давно втратили контроль над ситуацією. Рушійною силою майдану була і залишається жадоба влади. Не отримавши одностайної підтримки всієї країни, крім трьох областей, ці вороги держави за допомогою озлоблених бойовиків розгорнули військові дії, намагаючись вчинити державний переворот і нав'язати свою волю народу України», - наголошується в документі.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating