У Криму пройшов мітинг протесту проти екстремізму

В Сімферополі пройшов мітинг протесту проти екстремістських дій опозиції і масових заворушень, що відбуваються в Києві.

У мирному зібранні, яке пройшло на головній площі столиці автономії, взяли участь представники партії «Русское Единство» і Російської громади Криму, а також учасники кримської акції «Стоп майдан!».

«Фашизм не пройде!», «Бандерівці, геть з Криму!» , «Ганьба!», «Ні екстремізму!» - головні гасла, озвучені учасниками мітингу.

«Ми всі втомилися від розгулу найманців так званої «опозиції» в Києві, - зазначив представник партії «Русское Единство» Михайло Шеремет. - Ми втомилися терпіти беззаконня, втомилися від порушення норм права і моралі. Вони провокують правоохоронні органи на застосування сили, кидають виклик законослухняним громадянам України. Вандали ламають пам'ятники, залишають за собою бруд, розруху, хаос. Ця коричнева чума здатна на будь-яку підлість і має намір йти до кінця».

У свою чергу, голова Сімферопольської організації Російської громади Криму Валерій Іллічов заявив, що провокатори практично приступили до здійснення державного перевороту: «У цю важку хвилину ми повинні згуртувати свої ряди, стати пліч-о-пліч на захист нашої Батьківщини».

Учасники акції «Стоп майдан» також висловилися з вимогою припинити спроби силового захоплення влади і зупинити ескалацію насильства в країні.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating