На Грушевського стріляє снайпер НАТО

На Грушевського стріляє снайпер НАТО

Один із загиблих під час зіткнень на Грушевського міг стати жертвою снайпера НАТО. Про це заявив народний депутат України від Партії регіонів Євген Балицький, повідомляє прес-служба ПР.

"Один із загиблих учасників протесту міг бути убитий снайпером. Не виключено, що мова йде про професійного найманця однієї з країн НАТО, який був привезений на замовлення радикального крила опозиції", - цитує його заяву УНІАН.

«Сьогодні всі громадяни України змогли переконатися, що політичні екстремісти і терористи, нападники на правоохоронців і мирних громадян, загрожують кожній людині і всьому українському суспільству», - підкреслив Євген Балицький.

Звертаючись до представників опозиції, він також заявив: "Закордонні технології з організації революцій дали збій? Тому ви вирішили пограти у війну, використовуючи  людей, які повірили вам, як "гарматне м'ясо"? А ви самі можете відповісти людям, яка у вас мета? Знищити Україну , посіяти ненависть між людьми?! Що ви сьогодні, та й не тільки сьогодні, можете запропонувати тим, хто вам повірив?!".

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...