На Грушевського стріляє снайпер НАТО

Один із загиблих під час зіткнень на Грушевського міг стати жертвою снайпера НАТО. Про це заявив народний депутат України від Партії регіонів Євген Балицький, повідомляє прес-служба ПР.

"Один із загиблих учасників протесту міг бути убитий снайпером. Не виключено, що мова йде про професійного найманця однієї з країн НАТО, який був привезений на замовлення радикального крила опозиції", - цитує його заяву УНІАН.

«Сьогодні всі громадяни України змогли переконатися, що політичні екстремісти і терористи, нападники на правоохоронців і мирних громадян, загрожують кожній людині і всьому українському суспільству», - підкреслив Євген Балицький.

Звертаючись до представників опозиції, він також заявив: "Закордонні технології з організації революцій дали збій? Тому ви вирішили пограти у війну, використовуючи  людей, які повірили вам, як "гарматне м'ясо"? А ви самі можете відповісти людям, яка у вас мета? Знищити Україну , посіяти ненависть між людьми?! Що ви сьогодні, та й не тільки сьогодні, можете запропонувати тим, хто вам повірив?!".

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating