Хроніки Майдану. Вечір 22 січня - ніч 23 січня

Вечір середи.

19.15 - На вул. Грушевського біля колонади стадіону ім. Лобановського горять всі барикади. На другої барикади Майдану - на вул. Європейській - ватажки бойовиків просять людей відходити. Жінок намагаються відводити.

Правоохоронці підігнали до першої барикади бронетранспортери. З 16.00 їм дозволено застосовувати водомети для розгону людей.

19.45 - Нижче барикади, яка горить, на вул.Грушевского мітингуючі будують ще одну барикаду, ближче до Європейської площі, напроти Національної бібліотеки. Як матеріали для барикади евромайданівці використовують брущатку, виколупану зі всього Хрещатику. Активісти використовують металеві щити як санчата для доправлення до барикади важких бетонних блоків, бетонних сміттєвих баків і квіткових вазонів. Крім того, барикаду укріплюють всіма підручними засобами, включаючи дерев'яні двері, залишки металевих парканів, шин.

20.50 - Всього на Європейській площі, убік вул.Грушевского зараз коштує чотири барикади. Як одна з барикад складені автомобільні покришки, які підпалюватимуть в разі штурму. Представники Автомайдану звозять з найближчих районів бетонні основи білл-бордов для зведення основної барикади.

22.00 - По вулиці Грушевського до Європейської площі налічується шість барикад, складений повстанцями. Частина з них складаються з автомобільних покришок (ймовірно, в разі атаки правоохоронців їх будуть підпалювати), а частина - з розібраних на Хрещатику ФС блоків рекламних конструкцій.

За готелем "Дніпро" по Хрещатику на барикади також почали розбирати будівлю, раніше завішану гігантської рекламою на полотні, так званий Sunahunt.

Серед протестуючих в компанії учасників "Правого сектора" був помічений лідер нелегального етнічного парламенту кримських татар - меджлісу Рефат Чубаров.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating