Закони у Верховній Раді були прийняті без порушень – Д. Святаш

Закони, які Верховна Рада ухвалила 16 січня під час останньої сесії, були подані відповідно до регламенту, розглянуті у відповідних комітетах і вчасно винесені на голосування. Про це 22 січня заявив народний депутат України Дмитро Святаш в ході пленарного засідання сесії Харківської облради.

Він зазначив, що прийняті закони відповідають подібним у країнах з розвиненою демократією: «Як тільки ми прийняли закони, негайно почалася чергова інформаційна атака. Їх відразу ж охрестили «антидемократичними». При тому, що практично всі ЗМІ підхопили цю формулювання, навіть не читаючи змісту законів і не провівши порівняльного аналізу з аналогічними законами в країнах з розвиненою демократією. Якщо ми подивимося законодавства різних країн, то, наприклад, у Великобританії за порушення порядку та проведення громадських зборів загрожує штраф від 5 тис. фунтів до кримінальної відповідальності – 5 років позбавлення волі, у США – 10 років позбавлення волі. Якщо в Німеччині до співробітника поліції підходить людина і звертається до нього на «ти», це кваліфікується як образа представника влади та карається штрафом у 700 євро або до року тюремного ув'язнення. Якщо перед співробітником поліції хтось розмахує руками – це вже 1 тис. євро штрафу або до двох років позбавлення волі.

Тому коли західні дипломати, представники США, європейських країн говорять нам про те, що йде масований наступ на демократію, це брехня. Вони прекрасно це знають, але, тим не менше, продовжують озвучувати таку думку. Закони, які прийняті, вводять Україну в правове поле, аналогічне країнам з розвиненою демократією», – підкреслив Дмитро Святаш.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating