У Харкові проходить Антимайдан (доповнено)

У Харкові, на площі Свободи проходить Антимайдан. В ньому беруть участь декілька тисяч осіб. Зі сцени лунають заклики до стабільності в країні та проти дій опозиції.

Людмила Тарасова, мати співробітника правоохоронних органів, який останні два місяці перебуває в Києві для забезпечення правопорядку, закликала зупинити кровопролиття в столиці. «Журналісти багато писали і говорили про поранення студентів, інших мітингувальників, а от про поранення співробітників міліції та внутрішніх військ чомусь замовчували. 1 грудня мого сина забрали з майдану на ношах - його били каменюками по голові. А після госпіталю він повернувся назад. У зв'язку з останніми подіями я закликаю всіх припинити кровопролиття. Адже будь-яка мати хоче, щоб її дитина повернувся живою і здоровою, і все одно на якій стороні барикади він. Я вважаю, що потрібно повернутися до мирного життя», - сказала Людмила Тарасова.

В ході мітингу проти політичного екстремізму, беззаконня і розколу суспільства присутнім продемострували ролик, який був записаний відеореєстратором автобуса, а учасниці поїздки Олександра Селезньова і Валентина Бондаренко поділилися з харків'янами своїми враженнями.

«Божевільні люди знайшли кнопку аварійного відкриття дверей і увірвалися в автобус. Вони очікували побачити в автобусі "бойовиків-тітушек", яких шукають скрізь – хоча самі ними є. Вони думали побачити у нас в руках те, що тримали самі – сокири, молотки, чотиригранні бруски, ланцюги, холодну зброю. Вони світили ліхтариком кожному в очі, направляли на людей пістолети... Потім вони почали витягати з автобуса нашого водія – нібито вони його бачили в Маріїнському парку. Будь-яке слово, яке б їм не сподобалося, могло призвести до незворотних наслідків», – розповіла Олександра Селезньова.

Вона зазначила, що, незважаючи на те, що нападники всіляко ображали харків'ян і керівництво міста, люди не злякалися, трималися адекватно і спокійно, навіть намагалися говорити у відповідь, що в Харкові люди сплять спокійно, тут не вибухають димові шашки, діти без проблем ходять в школи і садочки, а їхні батьки – на роботу.

«Це було жахливо. Ці люди почали з усіх сторін збігатися, розгойдувати автобус. Таких матів я не чула за всі свої роки! Я поїхала до Києва, щоб підтримати нашого Президента, щоб моя сім'я жила спокійно. Ніхто не очікував, що нас так зустрінуть. Ми не допустимо такого в Харкові і в Україні! Ми сильна нація, нас мільйони!», – додала Валентина Бондаренко.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating