Таємницю СМС до активістів Майдану розкрито

СМС " Ви зареєстровані як учасник масових заворушень" виявилися фейком. Мобільні оператори і силові структури до них відношення не мають. У масовому порядку аналогічні СМС може відправити будь-який випускник КПІ, який закінчив виш навіть на трійки.

Багато ЗМІ з посиланням на незрозумілі джерела поширили інформацію про те, що українські оператори мобільного зв'язку розсилають абонентам дивні СМС. Будуються легенди, висуваються версії . Оператори мобільного зв'язку вже заявили, що не мають до цієї розсилці ніякого відношення. Так само, як немають відношення до розсилок типу "ви виграли автомобіль - надішліть 10 гривень".

"Корреспондент" виклав на своєму сайті майстер-клас під назвою "зроби фейк своїми руками". Там показано, що такі СМС може відправити будь-який студент технічного вишу.

Автор тексту звертає увагу, що в інтернеті "гуляє" лише два- три однакових фото провокаційних СМС. Такі СМС можна легко створити і розіслати через інтернет.

"Робиться це надзвичайно просто . Ви перейменовуєте людини зі списку контактів в "МТС"або в "Київстар", або в " Януковича "навіть, - стверджує авто експерименту. - Після чого отримуєте "жахливу СМС" , потім телефонуйте на "Лівий Берег", "Українську Правду" або на 5 канал , і ... вуаля , СЕНСАЦІЯ готова.

У масовому порядку аналогічні СМС може відправити будь-який випускник КПІ, який закінчив ВУЗ навіть на трійки".

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating