Янукович планує звільнення в Кабміні

Президент України незадоволений роботою Кабінету міністрів. У зв'язку з цим у Кабінеті міністрів вже незабаром планується кілька важливих кадрових змін.

У зоні ризику опиняться Михайло Короленко, міністр промислової політики, Ігор Прасолов, міністр розвитку економіки і торгівлі, Едуард Ставицький, міністр енергетики, та міністр соцполітики Наталія Королевська. Серед претендентів на «виліт» також донецький політик, глава міністерства доходів і зборів Олександр Клименко та міноборони Павло Лебедєв.

Олексій Клюєв, Юрій Чмирь, Андрій Портнов претендують на посаду голови адміністрації президента. Екс-голова президентської адміністрації Віктор Медведчук вважає найкращим кандидатом Андрія Портнова. За його словами, якщо голова адміністрації має чисто символічно фігурувати на політичній арені, в такому випадку Юрій Чмирь може виявитися оптимальною фігурою для цього.

У прес-службі заявляють, що форсувати прийняття кардинальних рішень по очищенню Кабміну, зокрема, щодо звільнення Миколи Азарова, президент не збирається.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating