Опозиція персонально відповідальна за заворушення в Києві, - радник Януковича

Лідери української опозиції несуть персональну відповідальність за масові заворушення на вулиці Грушевського в Києві. Таку думку висловив радник президента України, член робочої групи з врегулювання політичної кризи Андрій Портнов на брифінгу, передає прес-служба Віктора Януковича.

Портнов зазначив, що також частина відповідальності лежить на міжнародних структурах і чиновниках деяких іноземних держав, «які, незважаючи на те, що в місті Києві захоплені три приміщення, фактично своїми діями і своїми візитами в ці приміщення легалізували незаконні протиправні дії».

Портнов також прокоментував хід консультацій за участю лідера партії «УДАР» Віталія Кличка: «Свою розмову Віталій Володимирович почав з погроз, що скоро прийде його політична година. Ми, скептично оцінивши політичні перспективи Віталія Володимировича Кличка, попросили його лякати своїх політичних партнерів. Тут лякати нікого не потрібно. Тут Віталія Володимировича ніхто не боїться, і треба шукати компроміс з усіх питань, які стоять сьогодні на порядку денному в українському суспільстві».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating