Необхідно на законодавчому рівні викорінити войовничу політику екстремістів і націоналістів – М. Добкін

«Закони, прийняті Верховною Радою 16 січня, своєчасні, але недостатньо жорсткі. Події останніх днів показали всю недосконалість національного законодавства», – вважає голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Про це він написав 21 січня на своїй сторінці в Twitter.

«Якщо хочемо зберегти країну, необхідно на законодавчому рівні викорінити войовничу політику екстремістів, націоналістів і грантоїдів», – зазначив харківський губернатор.

Верховна Рада 16 січня ухвалила 10 законів, серед яких є закон яким, зокрема, введена кримінальна відповідальність за наклеп, екстремістську діяльність та втручання в роботу інформаційних ресурсів органів державної влади; посилена кримінальна відповідальність за масові заворушення, блокування та захоплення будівель.

Більшість документів приймалася без обговорення, шляхом підняття рук. Представники опозиції заявили, що закони прийняті з порушеннями Регламенту Верховної Ради. Представники Партії регіонів, у свою чергу, заявили, що опозиція перешкоджала голосуванню.

Багато міжнародних правозахисних організацій та західні політики закликали президента України не підписувати ці закони. Але 17 січня Віктор Янукович підписав їх. Після цього опозиція оскаржила всі 10 законів у Вищому адміністративному суді.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating