Януковича просять ввести надзвичайний стан у Києві

З такою заявою до президента звернулася фракція Партії Регіонів Луганської облради. Депутати стверджують, що мітинги в Києві перестали бути мирними акціями ще 19 -го січня.

Свою позицію депутати висловили в офіційній заяві, яку розміщено на сайті Луганської обласної ради.

«Євромайдан як мирна акція закінчився ввечері 19 січня, коли він виродився в силове протистояння, яке поставило країну на межу громадянської війни. Ті, хто називає себе мирними демонстрантами та активістами Євромайдана, йшли на вулицю Грушевського з цілком чіткою метою - застосувати силу, організувати заворушення аж до кровопролиття», - сказано у заяві.

«Вчорашні зіткнення в Києві організовані і спровоковані радикально налаштованими бойовиками націоналістичних організацій, мета яких - зруйнувати систему управління в державі, повалити чинну, законно обрану владу. Переконані, що за цими фактами повинні бути порушені кримінальні справи, проведено розслідування, а всі призвідники і бойовики повинні понести передбачене законом покарання», - огголошщено в тексті заяви.

Автори стверджують, що в країні відбувається спроба антиконституційного перевороту і силового захоплення влади: «За драматичні події, що почалися в Києві 19 січня, повинні понести відповідальність не тільки ті, хто палив автобуси і кидав каміння в правоохоронців, але й Кличко, Яценюк і Тягнибок, які протягом останніх тижнів підігрівали в людях агресію та істерію».

Депутати закликали заборонити діяльність в Україні ГО «Свобода» та інших екстремістських націоналістичних організацій.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating