Учасників Євромайдану в Донецьку закидали презервативами

У Донецьку прихильники Антимайдану, посилаючись на те, що Євромайдан повністю підкуплено, розігнали його учасників, закидав їх наповненими водою презервативами.

Чергові збори учасників Євромайдану сталися в Донецьку біля пам'ятника Шевченку о шостій годині вечора. Через годину близько трьохсот людей із транспарантами «Народ - це не тільки майдан!», «Ми за президента!», «Донецьк підтримує курс президента» та символікою Партії регіонів підійшли до монумента. Супротивники Євромайдану ввімкнули пісню «Вставай, страна огромная!», вимагаючи від своїх опонентів покинути площу. Антимайданівці також волали до президента Віктора Януковича оголосити надзвичайний стан в країні.

О сьомій годині прихильники Євромайдану почали розходитися. На прихильників Євромайдану, що залишилися, очікував сюрприз - в них кидали презервативи, наповнені водою. Температура в Донецьку в той момент була близько 10-ти градусів морозу.

За словами однієї з учасниць Антимайдану не було ніякого адміністративного порушення: «Ми нічого не зривали, не ламали. Ми просто тихо і спокійно висловили свою думку».

Через інцидент запланований виступ у Донецьку Андрія Юрова, резидента Організації з безпеки і співробітництва в Європі, було скасовано.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating