Робоча група проводить переговори з врегулювання кризи

Сьогодні ввечері в кабінеті секретаря РНБО Андрія Клюєва відбувається перша зустріч політичних лідерів щодо врегулювання конфліктної ситуації, яка відбулася в Україні напередодні.

За словами нардепа Ганни Герман на зустрічі були присутні Юрій Луценко, екс-керівник МВС, лідер партії «Третя Українська республіка», Руслан Кошулинський, віце-спикер парламенту, Віталій Ковальчук, представник від партії «УДАР», Олександр Турчинов, керівник центрального штабу БЮТ. Андрій Портнов, радник президента, і Олена Лукаш, міністр юстиції, також увійшли до складу робочої групи. Переговори тривають вже годину.

Віктор Янукович доручив Клюєву проводити засідання робочої групи. Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко був вкрай незадоволений тим, що замість Януковича головувати на засіданні Робочої групи буде Клюєв. «Є сенс вести переговори з тими, хто приймає рішення і несе відповідальність за їх виконання. Тому з боку влади в переговорах має обов'язково брати участь президент Янукович», - сказав Кличко. Однак самого Кличка серед учасників групи не було.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating