Президент закликав людей не брати участь у масових заворушеннях

Президент України Віктор Янукович закликав людей не брати участь у масових заворушеннях, що супроводжуються погромами і підпалами, а також застосуванням насильства. Відповідне звернення до українського народу розміщено на офіційному сайті Глави держави.

«Звертаюся до вас як до свідомих громадян нашої держави, які добре розуміють, які загрози для українського суспільства і держави несуть внутрішні конфлікти, розбрат і протистояння. Прошу вас не йти за тими, хто закликає до насильства, хто прагне спровокувати розкол між державою і суспільством і хоче кинути український народ в горнило масових заворушень», - йдеться у зверненні.

Президент країни також висловив упевненість, що екстремістські акції, які відбуваються в даний час в столиці, несуть загрозу не лише для громадськості Києва, а й усієї України.

Віктор Янукович закликав людей «зберегти нашу державу, примножити його силу, авторитет і можливості». Для того, щоб забезпечити громадську безпеку і захистити мирних українських громадян, гарант Конституції готовий докласти всі зусилля і використовувати «всі правові та інші передбачені законами України методи».

«Тільки мирний шлях, тяжка праця, єдність народу і наша цілеспрямованість на побудову в Україні високих стандартів життя людей приведе нас до успіху. Війна, руйнування, насильство зруйнують Україну», - підкреслив Президент України.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating