С. Чернов закликає опозицію відвести людей з вулиць і сісти за стіл переговорів

«Силове протистояння, що розгорнулося 19 січня на вулицях Києва, викликає крайню стурбованість. Я засуджую будь-які провокаційні дії, які вже привели до ескалації насильства та загрожують подальшим наростанням насильства, не потрібного ні країні, ні суспільству. У сформованій ситуації прийнятним виходом може бути тільки парламентське вирішення конфлікту та пошук шляху для зняття протиріч за столом переговорів», – заявив голова Харківської облради Сергій Чернов.

У його заяві, яку 20 січня було опубліковано на офіційному сайті облради, йдеться про те, що насильницьке вирішення політичних проблем ніколи не закінчувалося благополучно. «Опозиційні політики, що роздувають полум'я громадського обурення і вже втрачають контроль над подіями, закликаючи до насильницького повалення конституційного ладу, повинні усвідомлювати, що несуть ще більшу відповідальність, ніж ті, хто, відгукнувшись на їхні заклики, переступив допустиму межу і порушив закон», – зазначив С. Чернов.

Він закликав представників опозиції припинити нікому не потрібне кровопролиття і почати переговори з представниками влади. «Я звертаюся із закликом відкинути всі політичні амбіції та особисті корисливі мотиви та, керуючись здоровим глуздом і турботою про майбутнє мільйонів людей, що живуть в Україні, прийняти пропозицію президента України – сісти за стіл переговорів і, припинивши підштовхувати людей до насильства, відвести їх з вулиць», – заявив голова облради.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating