Опозиція приховує свою неспроможність за діями натовпу – Г. Кернес

Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив свою думку про події, що відбуваються в останні дні в Києві, і закликав лідерів територіальних громад «підтвердити свою позицію і наміри щодо подій в країні». Про це йдеться в заяві мера, яке було опубліковано 20 січня на офіційному сайті Харківської міськради.

У своїй заяві Геннадій Кернес критикує дії опозиціонерів: «Події, що відбуваються сьогодні в Києві, – це черговий прояв безкарності, байдужості й цинічного обману з боку лідерів опозиції – Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка та Віталія Кличка, які приховують свою неспроможність за радикальними діями натовпу. Зібравши кілька тисяч агресивно налаштованих людей, вони, не думаючи про наслідки, ведуть справжні бойові дії проти законно обраної влади, проти більшості населення України.

Наслідком того, що в день одного з головних християнських свят, Хрещення Господня, відбулося в Києві, вже стали десятки поранених, пошкодження майна правоохоронців та громади, порушення громадського порядку не тільки в столиці, але й у регіонах».

Харківський мер зазначив, що дії опозиції підривають цілісність і дестабілізують життя країни. Він закликав міських, селищних і сільських голів дати оцінку тому, що відбувається, підтримати президента, законну владу, захистити права та інтереси жителів України.

«22 січня у Харкові пройде позачергова сесія міської ради, на якій ми будемо вимагати припинити насильство щодо органів правопорядку, зупинити захоплення будівель та псування майна, ми вимагатимемо припинити лякати країну», – заявив Г. Кернес.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating